Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyenek a tisztálkodási...

Milyenek a tisztálkodási lehetőségek a Balaton Sound ideje alatt?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy van külön zuhanyzó,és wc,de milyen állapotban? Persze,nem számítok luxuskörülményekre,de azért mégis érdekelnek a feltételek,még most megyek első alkalommal. :)
2012. ápr. 2. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ott a tó
2012. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem attol fugg hogy hol alszol, mert ha kempingben ott is van kulon zuhanyzo meg wc (en ugy tudom) viszont ha masik szallason leszel ott egyertelmu hogy milyenek a korulmenyek:) Meg gondolom ha mas szallason leszel akkor nem a sound teruleten fogsz furdeni:D
2012. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Sound területén a kempingeseknek van külön zuhanyzó és wc. Ezek eléggé tiszták, mivel minden nap takarítják őket (a szántódi szállásunkon nem volt ilyen tiszta a fürdő). Egy baj van csak szerintem, hogy sokan vannak és szinte mindig sor áll, persze ki lehet fogni olyan időszakot, amikor csak egy-két ember van.
2012. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!