Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Aki járt már a Széchenyi...

Aki járt már a Széchenyi fürdőben. Kell úszósapka? Kell papucs? A masszázsra hol és hogyan lehet bejelentkezni, mert a honlapon található telefonszámon csak robot beszél.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Papucsot, törölközőt vigyél. Masszázsra a bejáratnál tudsz egy külön pultnál időpontot kérni, de a kasszában megmondják. Sapi az úszómedencében kell. Érdemes a kabinos jegyet venni, kényelmesebb mint a szekrény.
2012. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Jó ég, még, hogy egy nyilvános uszodában kell-e papucs? Miért, szeretnél lábgombát kapni? Egyszerűen nem értem... láttam már én is ilyent, de elképzelni sem tudom, hogy ha valakinek jut Széchenyi fördőre, annak nem jutott egy vacak gumipapucsra? Szeretnél mások után tapicskolni a zuhanyozóban mezítláb??
2012. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek, köszi! :) és masszázsra biztos lesz hely?

Második! Képzeld, jut gumipapucsra! De szerinted a medencébe is abban menjek be?! Vagy, hogy csináljam, hogy ne kapjak lábgombát, amíg lemegyek a lépcsőn vagy a létrán??? Esetleg a vízben is kaphatok különféle gombákat, szóval inkább lehet, hogy el sem megyek...

Nyilván nem a tusolóra gondoltam, bár szinte ott is mindegy (hiszen, akikkel tusolok, ugyanazokkal úszkáltam 1 órával korábban), hanem a medencék közötti járkálásra!

2012. ápr. 6. 21:24
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj be a medencébe papuccsal. De a medencén kívül közlekedj mindenhová papucsban. Egyébként régebben valóban kellett úszósapka a medencében, ma már nem kell.
2012. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és rendszeresen járok a Szecskába. Úszómestere válogatja, h kell-e a sapi. Volt is nemrég egy szavazás, me glett szavazva, h nem kell a sapka, de aztán mégis visszacsinálták, ki tudja miért. Papucs valóban hasznos, kényelmesebb is, és ha kint vagy akkor tisztább is. Egyébként meg senki ne parázzon, vannak lábfertőtlenítő spray gépek szerte a fürdőben.
2012. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Második meg negyedik vagyok. Én is a Szecskába járok kisgyerek korom óta, mert a legjobb hely!
2012. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Én még soha nem voltam, de most rábeszéltek és kíváncsian várom. Szerintetek kb. mennyi időt lehet ott eltölteni (Ti mennyit szoktatok)?

Péntek délután vajon sokan lesznek?

2012. ápr. 7. 20:52
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én három-négy órát általában.
2012. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is télen 2-3 órát, nyáron amikor napozás meg pancsi van akkor még többet vagyok kint. Péntek délután nem lesznek annyira sokan, mint egy napos szombaton.
2012. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nyáron is jártok??? Azt gondoltam, hogy melegben nem esik túl jól a 40 fokos víz...

Igaz, hogy van többféle szauna is bent?

Bocsi a sok kérdésért, tényleg próbáltam hívni őket és mindezt megtudni, de nem jártam sikerrel...

2012. ápr. 7. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!