Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vidékiek! Mit gondoltok...

Vidékiek! Mit gondoltok Budapestről?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 17:29
 1/5 anonim válasza:
76%
Koszos büdös. Én nem szeretnék ott lakni.
2012. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
semmi nincs belőle.
2012. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

(Laktam a XXI kerületben két évet, szóval az befolyásol, meg múlt kedden a Nagyvárad tértől átsétáltam a Városligetbe, meg kerülővel vissza, de egyébként:)


A belső részen sok térkő (a lá EU), turisták, pénz, átépítés, rossz közlekedés, szabálytalankodás, tolakodó emberek, kéregetők, relatíve jó kocsmák, állandó "élet", csúnyácska üvegépületek, sok romló állagú szép épület. Kicsit kifelé, illetve bizonyos helyeken: kosz, rendetlenség, igénytelenség, düledező épületek, szétberhelt autók, jellemzően bűnözésből élő népek, ugyanúgy rossz közlekedés, szabálytalankodás, még tolakodóbb népek, bűz, helyenként valami hasztalanságra elköltött sok pénz..


Én nem igazán vagyok oda érte, de ettől függetlenül annyira oda koncentrálódnak a dolgok, hogy pár dologban lehetetlen kikerülni.

2012. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Az ország egyik legszebb kisvárosa után az első évek sokkoltak, mert nem szoktam hozzá a tömeghez, a zajhoz, az órákig tartó utazáshoz.

DE! Munka van, a fizetésem a többszöröse annak, amit otthon keresnék. Normális kerület zöldövezetében lakom. Kultúra van, a vásárlási, szórakozási lehetőségek sokkal jobbak, a szomszédaim nem azzal vannak elfoglalva, hogy mivel töltöm az életem. Haza már csak nyaralni járok. Megszoktam, megszerettem a mostani életem.

2012. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Két éve Bp-n tanulok, csak hétvégén járok haza. Nem szeretem, 2 év alatt se tudtam megszokni. Zaj van, bűz, kosz mindenhol, a legtöbb ember bunkó. Nem tudnék ott lakni, így, hogy haza tudok jönni a vidéki falumba, elviselem.
2012. ápr. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!