Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha körbe akarom biciklizni a...

Ha körbe akarom biciklizni a Balatont mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán, ha bringás túrára akarok menni. Szóval én egyből arra gondoltam, hogy elromlik nekem a bicikli, vagy kilyukad a gumi, meg azért akkora csomag sem fér. Tök kezdő vagyok ezen a téren, bringázni sokat bírok azzal nem lenne baj, de mit kell vinni?
2009. jún. 19. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sokat voltam már biciklitúrán. Vigyél egy pót gumibelsőt, a szereléshez szükséges kulcsokat, ragasztót, pót villát. Hogy ha bármi történik, ki tudd javitani, amig egy szerelőműhelyig el nem érsz.

Aztán sátor, hálózsák, polifoam matrac, személyes ruhaneműk, minden napra egy világos szinű póló, sapka vagy biciklis sisak, kesztyű, napszemüveg, esőkabát, nagy nejlonzsák, amivel letakarod a cuccot, ha esik, tisztálkodószerek, evőeszköz, pohár, kulacs, műanyag tányér. Esetleg ételmelegitő, konzervek, elemlámpa és ha nincs világitás a beciklin, akkor felcsatolható lámpa. Elsősegélydoboz, térkép.

Pakolhatsz előre is a korméynra kis táskába, és hátra a csomagtartóba. Mindenképpen vegyél egy biciklire szerelhető táskát és gumipókkal fogasd hozzá a sátrat, hálózsákot és a matracot. Nyilván többen mentek. Hogy ne legyen nehéz a cucc, osszátok szét. Pl. ne egyvalaki vigye a sátrat, hanem valaki vigye a sátor rudakat, a másik valaki meg a sátrat. Kb. 20 kiló csomagod legyen. Elindulás előtt próbáld ki, milyen lesz bicajozni. Ekkora cuccal meg kell tanulni külön kormányozni, manőverezni. És úgy pakolj, hogy a legszükségesebbek mindig kéznél legyenek. Egy-egy megállásnál ne kelljen az összes pakkot leszedni és visszarakni, hanem benyúlsz a zsebbe és ott van, amit ki akarsz venni.

Kb. ennyi. Jó bicajozást!

2009. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
63%
biciklit
2010. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
utolsó válaszoló xD
2010. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!