Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton környékeiek! Vagy...

Balaton környékeiek! Vagy arra járok! Ajánlanátok nekünk szabadstrandokat a Balatonnál? 3-an mennénk az 5 hós kislányunkkal!

Figyelt kérdés

Olyan helyre gondolok, ahol lehet találni elég árnyékot, ingyen autóparkolást, WC-t(legkevesebb, de engem személy szerint felháborít, hogy még ilyenért is pénzt kérnek:(), rendezett szabadstrandot, kulturált helyet! Lehet, hogy ennyi egybe nem jön így össze, de ha valamelyik strand nektek különösen tetszett, vagy meg vagytok vele elégedve, azt leírnátok?! Esetleg valamelyik hétvégén előrelátható program? Előre is köszönöm!


Eszti


2009. jún. 19. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
balatonfenyvest ajánlom,nagyon családbarát hely. Mi a tavalyi nyarat ott töltöttük a babámmal. Akkor volt 6 hónapos
2009. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Batalatonboglárt, de Balatonlellét is(egymás mellett vannak) csak ajánlani tudom. A parkolókért nem kell fizetni, és mind a két településen a kikötőig vezető rendezett, füves szabadstrand van. Természetesen ezeken kívül is vannak kisebb standok, de ezek sokszor zsúfoltak.


Még mit írjak!? A víz sekély, homokos, minden nagyon szép és tiszta. Ha apartmannba mentek, rengeteg bolt közül választhattok(Plus, Spar, CBA, Lidl stb) Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj nyugodtan!:)


Egy boglári nyaraló

2009. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkét választ!

Ha eszembe jutna vmi még írok...

Jó hétvégét!

2009. jún. 19. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális, de hátha még olvassa valaki, akit érdekel.

Én is Balatonfenyvest ajánlom. A legjobb hely. Kicsi gyerekkorom óta odajárunk. Hatalmas szabadstrand, ingyenes parkolo. Árnyék is van rendesen. Nem mélyül hirtelen és tényleg szuper!

2010. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!