Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van valakinek ismerőse Balaton...

Van valakinek ismerőse Balatonakarattyán? Olcsó szálláshelyet keresek Balatonakarattyán, esetleg Kenesén, végső esetben Főkajáron. (Július 27-től 7, esetleg 10 napra)

Figyelt kérdés
Július 27-től mennénk nyaralni párommal és 7 hónapos kislányunkkal. Olcsó (Max. 3000 Ft/fő) szállást keresek. Lehet magánház is. Sajnos nem találtam megfelelőt, mert mindenhol házakat adnak ki, ami úgy éri meg, ha egy társaság megy. Ha van itt valaki, aki arra fele lakik, vagy ott van ismerőse, írjon. Ne linkeket küldjetek, azokat én is találtam.
2009. jún. 19. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia én Kenesei vagyok!

Herbi panzió?

Esetleg még a Zimmer Ferik :-)))

Nézd meg a neten a herbi panziót,romantic camping,sun fun nyaralóház napfény utca 5.,Vár-lak apartman sport utca 19.

2009. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem. A romantic kempinget kerestem, de neten -elérhetőségen kívül- semmit nem találtam. Tőlük kértem árakat stb. A többit megnézem. Ja igen, a Zimmer Ferik! :) Arra gondoltam én is, a baj csak az, hogy ők nem nagyon hirdetnek neten.. EGyetlen egy hirdetést találtam csak. Nagyon jó helyen laksz! :) Legalábbis nyáron király lehet a Balcsi miatt.

Köszönöm mégegyszer.

2009. jún. 19. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok azthiszem a neked árban megfelelő vagy a romantic kemping vagy pedig a VÁR- LAK apartmanház lesz jó ott pont 3000ft/fő/éj a picinek ingyenes. Belinkelem neked amit találtam. Remélem segítettem valamit.

[link]

2009. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged! Igen segítettél.

Köszi a linket is, rendes vagy. :)

2009. jún. 19. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Szió! Ategnapi író vagyok. Az lenne a kérdésem,hogy sikerült elintézned a szállást?:-)
2009. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem, egyelőre még nem hívtam őket. Úgy terveztem, majd a hét elején. Miért, tudsz jobbat? :)
2009. jún. 21. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennél jobbat "sajna" nem tudok :-),de szerintem 3000ft-nál olcsóbb nincs is,meg szép helyen van és szép belül is a Vár lak apartman :-) Remélem nem fogsz/fogtok csalódni és ,hogy jó időt fogtok ki,mert most szeles,eső is esik még 1-1.5 hétig így lesz.

Tehát mégegyszer jó pihenést nektek ,különösen a picurkának:-)

UI:és azt is remélem,hogy lesz még szabad szoba ott.

Üdv Keneséről :-)

2009. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Remélem én is, hogy lesz szabad szoba, nem akarom sokáig húzni a foglalást, csak még nem volt biztos hányan megyünk. Az idővel nem lesz gond, mert mikor mi megyünk nyaralni mindig jó idő van! :)(július vége-augusztus eleje) Igen, jó az ár, nem is akarok ennél olcsóbbat, ez optimális, és jó az ár/érték arány. :)

Köszönöm mégegyszer! :)

2009. jún. 22. 16:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!