Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol hirdessek pesti apartman...

Hol hirdessek pesti apartman szobákat turisták részére?

Figyelt kérdés

A pesti lakásban, ahol lakom, van 2 üres szoba. Arra gondoltam, hogy meghirdetném valahol őket, hogy nyáron (június-szeptember között)kiadhassam turistáknak, amolyan apartman jelleggel. A célcsoport a külföldiek (németek, osztrákok, angolok stb) lennének.


hol, milyen netes oldalon lenne érdemes hirdetni?



2012. ápr. 15. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hostel hirdető oldalakon, bár ezekért szerintem fizetni kell, illetve nem tudom ilyen céllal fel lehet e venni velük a kapcsolatot. (hostelworld, hostelbookers, booking, stb)


Még gondolkodom. Én sokat utazok viszonylag és nagyon szeretem a hosteleket, értem azt közös szobák, közös zuhany, közös konyha stb. Viszont így a magán lakás egy kicsit elidegenítheti az embereket, azért még is csak valakinek az otthonába mennek. Ez olyan couchsurfing feeling kicsit. :)

2012. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!