Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Székesfehérvár van olyan...

Székesfehérvár van olyan szép, mint Esztergom?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nincs.Én itt élek,de semmi szépséget nem látok benne.
2012. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Mindkét helyen jártam, Székesfehérvárra rendszeresen járok most is, nem olyan szép, mint Esztergom azzal egyetértek, viszont bőven fölé emelkedik sok más magyar városnak. Érdemes mindenképp megnézni, rekreációs szempontból van elég választék, úgyhogy nem unatkozhat az ember.
2012. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyik szebb, mint a másik.
2012. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérvár kicsivel szebb mint Esztergom. Esztergom is szép a sok műemlék miatt meg minden, de tisztaságilag nagyon a mélyponton van. Az a baj Esztergommal hogy rengeteg a leharcolt elhagyatott épület semmi szépsége nincs inkább eltaszítja a turistákat, a Bazilika környékén is van egy nagy romhalmaz ami szintén nem a legszebb dolog. Meg ugye van még jó pár olyan hely ami nagyon lehangoló. Bár érdemes oda tenni egy látogatást ugyan de mint ott élni vagy rendszeresen odajárni tutira elmenne tőle a kedved. Én rendszeresen járok oda és hát már vicc ami ott megy meg mint történelmi város annyira elvan hanyagolva hogy az hihetetlen.
2012. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esztergomnak szebb a fekvése, de minden más szempontból Fehérvár egyértelműen szebb. És most nem csak a belvárosról beszélek.
2017. aug. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!