Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol van a legolcsóbb de mégis...

Hol van a legolcsóbb de mégis jó wellness hotel a környéken? Mik vannak egy ilyen helyen?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam wellness hétvégén, de most kitaláltam, hogy a párommal a 3. évfordulónkra elmehetnénk valahova, mert eléggé kivagyunk mostanában, és nagyon jó lenne egy kis kényeztetés.

De milyen egy wellness hétvége tulajdonképpen? Mindenért külön kell fizetni, vagy csak a szobáért, és a szolgáltatások benne vannak az árban? Mert ha van ilyen, akkor légyszi olyat írjatok. És milyen szolgáltatások vannak? Gondolom masszázs meg szauna, de ezeken kívül?

Monoron lakunk, tehát valami közeli hely kéne, Pest vagy Cegléd stb.

Június végén lesz az évfordulónk, tehát van idő addig, de azért írjatok gyorsan. Minden apró részletre és egyéni véleményre kíváncsi vagyok. Előre is köszi!



2012. ápr. 23. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


itt böngészhetsz,beállithatsz feltételeket hogy miket szeretnél,mennyiért

2012. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezzel nem igen lettem kisegítve. Rákeresni én is tudok, találtam nem is egyet, inkább a személyes véleményekre vagyok kíváncsi. Ha csak ennyi kellett volna, nem teszem fel itt a kérdést, hanem kiguglizom. De azért kösz...
2012. ápr. 23. 18:50
 3/12 anonim ***** válasza:

mennyi amit rászánsz?

1 vagy 2 éjszaka?

2012. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2 éjszaka, mert mindenhol az volt írva, hogy az 1 éjszakás az drágább. Úgyhogy kettő.

Egyébként most Cserkeszőlőt néztük, ami tetszett. Arról mi a véleményetek?

2012. ápr. 24. 12:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy mi van benne az árban?Azt az árajánlatnál feltuntetik.Mi félpanzióra járunk,nekunk elég.Jól bereggelizunk,utána úgyis welnes,szauna..pihenés.Masszázst meg kell fizetni kulon.Jo ,érdemes elmenni.SZép kártyából menj,így csak a benzín árat kell fizetni.Hová?Attól fugg milyenek az igényeitek.3 vagy 4 csillagos?Cegléden voltam...
2012. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha egy kulonleges helyre szeretnél elmenni,ajánlom Bikal kastélyszállót.
2012. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mi tavaly Gyulán voltunk 3 napos wellness hétvégén. (Wellness Hotel Gyula) Szállás és a félpanzió volt benne svédasztallal. Az árban benne volt még az ingyenes wellnes használat ahol volt jakuzzi, pezsgőfürdő, szauna stb illetve fittnes terem és a gyerekeknek játszóház amiket korlátlanul igénybe lehetett venni.
2012. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ingyenes wifi használatot kihagytam. Előző voltam.
2012. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Húúúúú Gyula az nagyon messze van, pedig jól hangzik, de több lenne az út, mint az üdülés :(
2012. máj. 1. 08:32
 10/12 anonim válasza:
Hát igen, tőlünk is nagyon messze volt. 6 órás út oda 6 órás vissza de megérte :)
2012. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!