Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van a Kisbalatonnál más...

Van a Kisbalatonnál más szállás is, mint az Aqua Vendégház? Akárhogy próbálok találni csak azt hozza be a Google.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én beírtam a Google-be, hogy "szállás kis balaton" és a találatok többsége Kis-Balaton közeli szálláshely. (Oké, egy-kettő van, ami a Balaton kulcsszó miatt jött ki.)
2012. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Gyenesdiás, Vonyarcvashegy, Keszthely, Balatonberény. Ezek a települések vannak a Kis-Balaton partján.

2012. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az túl távol van. Konkrétan a parton kéne. Pl Zalavár vagy ilyesmi.
2012. ápr. 24. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi Zalakaroson voltunk, közel van a Kis-Balatonhoz.
2012. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs. Ez van legközelebb Zalavárhoz, Balatonhídvégen.

Talán Zalaváron vannak panziók, ezt nem tudom.

A legközelebbi település innen Alsópáhok, ott találsz szállodát.

Ezután már csak vagy Keszthely, vagy Hévíz, ami közelebb van.

[link]


És még itt találtam, de ezek is hévízi szállodák.

Szerintem ezek a válogatott szállások a hévízi és a keszthelyi Hotel Helikonra vonatkoznak.


[link]

2012. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én közvetlen a Kis-Balaton partján lakom. Balatonmagyaródon .Kis-Balaton melletti település még Zalavár, Garabonc, Nagyrada például. Minden településen vannak vendégházak. Garabonc és Zalakaros között van a Villa Natura Hotel. Balatonmagyaródon : Maximilian Tóvendéglő , aminek 2 apartmanja van és sátorozni is lehet . Ez a szállás tényleg a parton van szóval csodálatos kilátás nyílik a Kis- Balatonra. Ezek a "nagyobb szállások" . De amint mondtam , minden település van legalább 10 vendégház, apartman:)

2012. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Minden településnek van honlapja. Bizonyára mindegyik felsorolja saját érdekében a lehetőségeket.
2012. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!