Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Dunaújváros - Pusztaszabolcs...

Dunaújváros - Pusztaszabolcs között az autópálya szervízútján hogyan tudok eljutni Dunaújvárosból Pusztaszabolcsra?

Figyelt kérdés

Nem egy ismerősömtől hallottam, hogy lebiciklizték a Dunaújváros - Pusztaszabolcs távot az M6-os szervízútján. Viszont olyant is említettek, hogy a szervízút nem végig az autópálya mellett halad, hanem van 1-2 szakasz, ahol letér és be kell menni valamelyik településre.


Azt szeretném megtudni, hogy hol kell eltávolodni az autópálya mellől, illetve milyen útirányon tudok visszacsatlakozni a szervízút folytatásába, illetve hol tudok lejönni a szervízútról úgy, hogy Pusztaszabolcsra be tudjak menni?


Köszi a válaszokat!


2012. ápr. 29. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Dunaújvárosból először célszerű elindulni Rácalmás felé, a Népfront utcán kimenni a 6-osra, majd rögtön be balra az Animó Fogadó után. Ez az utat kell követned egészen addig, amíg eléred az autópálya pihenőjét. A pihenő után párszáz méterrel balra kell fordulni, átmenni egy aluljárón az autópálya alatt. Ezt az utat követve keresztezel egy főutat, majd idővel elérsz egy csatornához. Itt egyenesen visszamész az autópályáig, keresztezed azt egy aluljárón, majd balra fordulva ismét átmész alatta. Ez az út rávezet az Adony-Pusztaszabolcs útra, amin kényelmesen eltekerhetsz Pusztaszabolcsig.


Egyébként a leírás jobb megértéséért használd a Google Earth-t vagy a Google Maps műholdas nézetét.

2012. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, még a válasz előtt elindultam, de én Perkáta felé indulva, a felhajtó előtt tértem rá a szervízútra. Ez sem volt rossz megoldás, mert így legalább megtudtam, hogy merre kell menni a Rókavár tanya felé. :)

Viszont sajnálatos módon Kulcs és Adony között defektet kaptam, így tolhattam a bringámat a legközelebbi vasútállomásig, ami tíz km-re volt tőlem.


Soha többet nem megyek a szervízúton, mert állati nehéz kikeveredni onnan, ha baj van, másrészt pedig vele van olyan szeméttel, amit nem szeret a gumi. Inkább tekerek a 6-os főúton! :)

2012. ápr. 30. 08:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Vele = tele. Bocsi, ez a t9 szótár hibája volt. :)
2012. ápr. 30. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!