Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Székesfehérváron sok a cigány?

Székesfehérváron sok a cigány?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak, de manapság már annyira nem balhézósak, inkább kéregetnek, meg lopott cuccokat árulnak.
2012. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2012. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Annyira nem sok, de az autóbusz-pályaudvaron, a vasútállomáson, piacon és a plázában törzsvendégeknek számítanak, és különféle cselekkel pénzt próbálnak kicsalni, vagy lesben állnak, hogy mikor zsebelhetnek ki valakit. Legnagyobb telepük úgy tudom, a Hosszú-sétatéren van, ami viszont be van kamerázva. Elvétve lakótelepek lakásaiban is megtalálhatók.
2012. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szerintem igen. a csapó utca, móri út, horog utca területén vannak para részek. meg még egy csomó más helyen, csak én amennyire csak tudom elkerülöm ezeket a helyeket. engem egyszer a kelemen béla lakótelepen jól meg is rugdostak, mikor 15 éves voltam (lány vagyok), mert el akarták lopni a telefonom és csak egy nokia 3310esem volt (akkor már voltak menő telefonok is). azóta félek tőlük.
2012. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az szép utolsó és lányok kötöttek beléd?
2012. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
sajnos nem, fiúk.. habár velem kb egyidősek voltak. amúgy volt ennél durvább sztori is, most jutott eszembe. ott a romkertnél az egyik ilyen kisebb utcában egyszer szembejött vagy 10-12 db kis cigány gyerek, ilyen 3-9 év közöttiek vegyesen, és rámvetették magukat, elkezdték letépni rólam a ruhát meg a táskát és ilyeneket üvöltöttek hogy megb..lak te k...va.. igen, kisgyerekek. szerencsére ez fényes nappal volt és pont jöttek arra járókelők és a segítségemre siettek, de nagyon szürreális volt az egész, meg persze meg is ijedtem. amúgy sztem simán elvették volna mindenem, mert egyszerűen ennyi gyerekkel nem bírtam volna, túlerőben voltak. de ez is kb 6-7 éve történt, azóta nem volt rá precedens hogy megtámadtak vna, sztem kicsit normalizálódtak már
2012. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az komoly nagyon elég félelmetesen hangzik. Szép élményeid vannak azért. :S Engem már vert meg cigánycsaj csak azért mert nem szépen néztem rá szerinte. Próbáltam visszaütni, de sokkal erősebb volt sajnos esélyem se volt :S
2012. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
hát igen ez sajnos ilyen.. én azt a taktikát alkalmazom, hogy rájuk se nézek, ha hozzám szólnak nem válaszolok, csak megyek tovább... és akkor talán békén hagynak.
2012. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

sajnos egyre több ilyen van már,hogy beszólogatnak az embernek,any*znak stb..én elég türelmes vagyok,nem tudnak felhúzni,de szívem szerint leütném az összeset,de azzal csak rosszabb lenne,mert ők többen vannak,több az ismerettség..

1 telefon már vannak 200-an,mi is lehetnénk ennyien,de nagyon sokan félnek tőlük,pedig így csak egyre rosszabb lesz,lépni kellene...

2012. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok van.
2012. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!