Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Normafához hogy jutok?

Normafához hogy jutok?

Figyelt kérdés

Gellért-hegyen már voltam, gondoltam megnézem ezt is. Hasonló a kilátás mint onnan?

hogy jutok fel busszal vagy villamossal? valamelyik metróállomástól?



2012. máj. 8. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Széll Kálmánt tértől többféleképpen is lehet, van busz, villamos... De szerintem a legjobb elmenni a Fogaskerekűig, ez legalább nem olyan "mindennapi". :)

Pár perc séta a Moszkváról az is.

2012. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb busszal felmenni, a 21-es és a 21A jelzésű buszok a Széll Kálmán tértől (ez a 2-es metró egyik állomása) indulnak, de a Déli pályaudvarnál (szintén M2) is megállnak. A 21A végállomása a Normafa, a 21-esé Csillebérc, KFKI. A menetidő kb. 15-20 perc, a buszok gyakran követik egymást.


További lehetőségek: Széll Kálmán tértől az 59, 61 villamosok vagy az 5, 22, 91, 155, 156, 222 buszok egyikével elmenni a Városmajorig és onnan a 60-as fogaskerekűvel (másik nincs :) felmenni a Széchenyi-hegyi végállomásig. Onnan 10-15 perc séta a Normafa.


Ezen kívül el lehet menni a 61-es villamossal a Hűvösvölgy végállomásig és onnan a Gyermekvasúttal el lehet csattogni a Normafáig.

2012. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj a Várba -
2015. febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!