Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok egy jó kirándulóhelyet,...

Tudtok egy jó kirándulóhelyet, Budapest X. kerülettől (körülbelül 0-35km-re)?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elmenni valahova kocsival egy jó helyre, ahol lehet sétálgatni, tollasozni stb.

Nem parkra gondoltam, hanem inkább ilyen erdőre, mezőre, vagy akár egy szép kis falut is megnéznénk, kocsikáznánk ...

Szóval tudtok jó helyeket/szép falut/nevezetességet a közelben?

Kutyát is vinnénk szóval lehetőleg olyan hely legyen :)


UI.: Nem muszály hogy meg lehessen álni, lehet az egy útvonal is akár, hogy Budapest, X.kerületből, merre induljunk el, melyik falu/hely felé, ahol szép a táj, és nincsenek sokan ...

Voltunk már így (Péteri) ott is voltak szép helyek a főút mellett ahol meg lehetett állni pihenni, tollasozni, labdázni stb.


Ilyen helyekre gondoltam !

Várom az ötleteket !

Köszönöm !


2012. máj. 12. 13:53
 1/4 anonim válasza:
Balaton,én ajánlom zamárdit és siófokot
2012. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Balaton az mióta van 35km-en belül??

1. [link]

2. Budai-hg, Pilis

2012. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha melegetek lesz, csobbanjatok egyet a gyömrői tóban. Aztán kanyaroghattok egy jót a Monor - Bénye - Káva - Tápióbicske úton, vagy a Gomba és Úri közötti úton, kellemes kis dombos vidék, biztos találtok valahol szimpatikus rétet. Monoron a 4-es úton a Csülök&Csülökben 1000 forintért svédasztalos ebéd vagy vacsora vár.
2012. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2012. máj. 19. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!