Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A sátras kempingeket őrzik?...

A sátras kempingeket őrzik? Biztonságban tudhatjuk a sátrunkat és a holminkat, ha egész napos túrára megyünk?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Pontosabban nyilván van valamilyen mértékű őrzés, de én eddig ahol voltam, ott szabadon mászkálhattunk ki-be, a kutya nem kérdezte, kik vagyunk. Többszáz sátorozó közül meg nem hinném, hogy megjegyeznek mindenkit.

A szomszédokkal szoktunk összeismerkedni, ők így tudják, hogy kik vagyunk, és kölcsönösen figyelünk egymás sátrára, hogy ha idegen mászkál ott, akkor észrevesszük. De ez nyilván nem őrző-védő szolgálat, nem 100%-os!

Az a megoldás, hogy olyan holmikat vigyetek, amit nem sajnáltok. Például én ilyenkor nem viszem az arany ékszereim, csak az 500 Ft-os műanyagot, nagy adag kozmetikum helyett kis üvegcsékben, kindertojásokban viszek néhány napra valót (ez amúgy is jó, mert nem kell annyit cipelni), és nem a kedvenc ruháim viszem magammal. Ja, előszedem a régi 3310-es telefont, és azt viszem: egyrészt tovább tart az akksija, másrészt annyira nem sajnálom, ha ellopják. Használni amúgy se nagyon használom, csak max. ha elkeveredtünk egymástól, de ha strandra megyek, akkor marad a sátorban.


Egyébként mindenhol van értékmegőrző, tehát amit tényleg féltesz, azt oda beteheted reggel, ott tuti meglesz.

2012. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mandarin666 válasza:
Bocsi a kérdezőt, de az első válaszoló, te hol voltál campingezni? Terveznénk barátaimmal egy utat, de tanácstalanok vagyunk.
2012. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még én sem jártam olyan kempingben, ahol őriznék a sátrakat. Én azt javaslom, hogy értéket sosem hagyjál a sátorban. A pénzt, iratokat, telefont, fényképezőt és kocsikulcsot mindig vidd magaddal. Egyébként egy érdekes közösség a kempingezőké, még nem hallottam lopásról és botrányokról.
2012. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megyek, mindig az aktuális helyen legolcsóbba megyek. Például legutóbb a siófoki aranypart kempingben voltunk, de azért nézzetek körül, mert egyáltalán nem biztos, hogy idén is az a legolcsóbb. Különben a szolgáltatás kb. mindenhol ugyanaz, felverheted a sátrad és van valamilyen zuhanyzó, vécé, ennyi. Vagyis nyilván a drágábbakban több szolgáltatás van, de abból a pénzből általában már panzióba is lehet menni.
2012. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!