Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon nyaralni?

Figyelt kérdés

Már nem voltunk 3 éve nyaralni sehol, mert egyszerűen unalmas az ország. Legalábbis nem találunk magunknak olyan helyet, ami érdekelne minket, de mégis ide vagyunk korlátozva, mert külföldi útra nincs pénzünk. Már nagyon szeretnénk elmenni valahova. Én látványosságokat, lenyűgöző helyeket szeretnék látni, mint például egy kardszárnyú delfin show, de ez csak franciában van, ott is majdnem 1 havi fizetés a belépő egy főre.:S Túrázni is szeretnénk, de kb. ilyen helyen: [link] Egyszer voltam itt Zakopanéban, azok a havas hegyek gyönyörűek voltak. Olyan dolgokat szeretnénk látni, ami híresebb látványosság, vagy olyan helyekre menni túrázni, ami eszméletlen szépségű. Olyasmi kiállításokra menni, mint pl. a Madame Tussauds, vagy az a templom, amit csontokból építettek fel. Olyan épületeket szeretnénk megnézni, amik nagyon látványosak, szokatlanabb kávézókban, éttermekben enni, mint ezek: [link]

Vízpartra nem akarunk menni, mert egyikünk sem szeret strandolni. Párommal mennénk. Tudom, hogy nagy az igényem, de számomra Magyarország dögunalom. Állandóan csak a Balaton megy mindenhol. Más nincs is ebben az országban. :( Pedig ha lenne, akkor már több pénzt tudnánk rá áldozni, akár egy napra is, de nagy élményeket szeretnék attól a helytől, ahová mennénk.


2012. jún. 9. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:

LÁthatólag nem ismered az országot.

vegyél egy utikönyvet és rengeteg szép dolgot találhatsz . Akár várakat, romokat, természeti jelenségeket keresel megtalálod.

2012. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincsenek ilyen tájak. Ezek a különleges dolgok mindig drágák (mint az étterem, amit linkeltél) Mégis mire gondolsz, hogy majd Pest mellett 300 ft-ért beleshetsz hasonlóba? .... :) Ne sértődj meg, de mintha egy kicsit álomvilágban élnél.
2012. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha Magyarországon lenne ilyen, akkor akár Pestre elmennénk egy ilyen étterembe 20ezer/fő kajáért is. Mert ÉLMÉNY lenne és nem a megszokott sz*r. :D Nem álomvilágban élek, ezek mind létező helyek. HASONLÓKAT szeretnék itthon is látni, az lenne az igazi nyaralás. Ezért írtam ki a kérdést, hogy hátha tud valaki olyat, ami újdonságként hat az emberre. Pl. a Krisna völgy ilyen, nem megszokott.

A várromokkal az a gondom, hogy unalmasak. Megnézed 10 perc alatt és annyi, mehetsz tovább a dolgodra.

2012. jún. 9. 15:05
 4/8 anonim válasza:
Lillafüred, Miskolctapolca.
2012. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Lillafüredre én is gondoltam, mert nagyon szépnek találom. A barlangfürdőt nem tudtam, hogy Miskolctapolcán van. Az nagyon tetszik, olyan különleges a barlang miatt!:)
2012. jún. 9. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van is különleges étterem (azért pesten is van) az csak pár óra, az nem egy nyaralás.
2012. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De akkor már ott maradnánk 4-5 napra, vagy egyszerűen csak átugranánk a másik szállásról 1 napot oda várost nézni. Nyaraláskor sosem maradtunk csak abban a városban, ahol megszálltunk, mentünk legalább 3-4-be még. Kocsival mennénk úgyis.
2012. jún. 9. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon az Északi-Középhegység is nagyon szép.

Tudom ajánlani Pálházát. Csendes hely,lehet kisvasutazni, hegyetmászni, és ott van tőlenem messze Szlovákia is.

Vagy akár Nyíregyházát. Bár nem delfin show, de... az állatkertben szokott lenni valamilyen viziállat mutatvány. Hullahopp karikákon ugrik át (szerintem pont delfin). Akkor volt egy próbaamikor tavaly októberben pont ott voltam.

2012. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!