Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Olcsó ifjúsági szálláshelyet...

Olcsó ifjúsági szálláshelyet keresnék a Balatonon, úgy kb.15 + 5 főre, ingyenes szabad strand közelsége előny. Ajánlatok, lehetőségek érdekelnének?

Figyelt kérdés
Elegendőek az alapszolgáltatások: legyen víz, áram, WC, mosdó, hűtő, főzési lehetőség. Lehet faház is, apartman stb. Lényeg, hogy közel legyen a Balaton, lehetőleg szabad strandszakasszal. Nem árt, ha van játéknak egy kis szabad terület (udvar, füves placc) és olcsó bevásárlási lehetőség a közelben.

2012. jún. 13. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Zánkán van a Gyermek és Ifjúsági Centrum, egy próbát megér
2012. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Siófok. 27 férőhely, 10 szoba. Mindegyik fürdőszobával, wc-vel. Teakonyha (hűtőszekrény, kávé-teafőző, mikrohullámú sütő). Gáz, vagy elektromos főzés nincs. Ellenben a kertben szabadtéren igen, vagy grillezési lehetőség, bográcsolás. Közelben Lidl, vagy non-stop ABC. pékség. Balatonpart gyalog 10 perc, 800 méter. Szabadstrand. Szálláson óriási fedett terasz, a közös étkezéshez, vagy egyéb programokhoz. Wifi. Kertben kb 150 négyzetméter szabad terület pl. játéknak.


Ezt tudom ajánlani. Üdv.

2012. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is Zánkát ajánlom. Én imádom.:) Főleg ilyen csoportosra jó.
2012. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Siofok,mind2 ifjusági szállo:

[link]

[link]

2012. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre köszönöm a válaszokat. Nem én döntök, továbbítom az infókat.
2012. júl. 13. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!