Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A BKV kisgyermekes bérletigazo...

A BKV kisgyermekes bérletigazolvány lejáratát szokták ellenőrizni az ellenőrök, vagy a bérletpénztárosok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bérletpénztáros nem, az ellenőrök igen. Mert visszaélnek vele. (Gondolom te is ezt tervezed...)
2012. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gyes helyett az álláskeresési támogatást választom, mivel a munkáltatóm megszüntette a munkaviszonyomat, kisfiam imád tömegközlekedni, és ezért szerettem volna még kihasználni a kisgyermekes bérletet. Mivel csak május 20-ika óta volt bérletem, és júl 4-ig jár csak. És mivel továbbra is a gyermekemmel vagyok itthon, csak nem kapok gyest -ezért akartam.
2012. jún. 16. 12:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Értelmesebb lett volna GYES-en maradni és annak lejárta után venni igénybe az álláskeresésit...
2012. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát három hónapig inkább jobb a havi 60-70 ezer, mint a 25, nem gondolod?
2012. jún. 17. 06:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Az is igaz, meg az is, hogy szinte esélytelen, hogy munkát találjon valaki kisgyerekkel. A semminél pedig a huszonezer is jobb, pláne, hogy azt kapod a gyerek 3 éves koráig és ha lejár, utána még mindig mehettél volna munkanélkülire. Így tulajdonképpen elvesztettél 3 havi ellátást.
2012. jún. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy novemberben már találok állást.
2012. jún. 18. 10:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívből kívánom, hogy úgy legyen.
2012. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm. :)


Miért te régóta keresel munkát és nem sikerült még elhelyezkedni? Megkérdezhetem, hogy milyen végzettséged van, munkatapasztalod és hogy milyen munkát keresel?

2012. jún. 19. 08:04
 9/11 anonim ***** válasza:
15 év vendéglátás - a végzettségem szerint is az vagyok- és 2 éve nem találok munkát. Napi 12-16 órát nem lehet kisgyerek mellett dolgozni -márpedig csak ilyeneket ajánlanak.
2012. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Uh. hát igen a vendéglátás az könyörtelen ilyen tekintetben.


És más munkahelyekre is beadod az önéletrajzodat?

2012. jún. 20. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!