Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyíregyháza Sóstófürdő ismeri...

Nyíregyháza Sóstófürdő ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Nyaralt már valaki Nyíregyháza Sóstófürdőn? Milyenek a strandok? Vizek? Árak? Gyerekkel volt már valaki az élményfürdőben? Minden érdekel amit ti is jó lett volna ha tudtok mielőtt neki indultok a nyaralásnak e fent említett helyen . Kösz a válaszokat előre.

2012. jún. 23. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Négy éve jártam Sóstón utoljára, nagyon szép hely, majd meglátjátok! Ha jól emlékszem, csónakot is lehetett bérelni.

Láttam, hogy a tóban fürödtek egy páran, de nem tudom konkrétan, hogy milyen lehet, ugyanis oda nem mentünk be.

2012. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a gyógy-élményben voltunk, benn vannak csúszdák, meg jó a sodrófolyosó és a hullám medence is. Gyógyrészen jók a dögönyözők és a kinti rész is szimpatikus volt.

Árak a gyógyfürdő honlapján.

[link] ír a többi részről is

2012. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A szabad strandot felújították, sok medence van, csúszda. Az élményfürdő jó nagyon, csak kicsit drága, de onnan ingyen át lehet menni a szabadstrandra, a tófürdő viszont szerintem a legjobb, mert olcsó is, és nincsenek is sokan, fokozatosan mélyül. Amúgy az árakat meg tudod nézni a www.sostort.hu -n
2012. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!