Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért parkol már hónapok óta...

Miért parkol már hónapok óta Ferihegyen egy MALÉV gép?

Figyelt kérdés
Ahogy megyek be Pestre vonattal, vagy kocsival, pont rálátni, hogy ott áll. Mi a céluk vele? Amolyan "megemlékezős darab", vagy valakik gyakorolnak rajta? Egyáltalán a MALÉVÉ, (csak mert tudtommal egy csomó gépet béreltek) vagy csak el van romolva, és azért áll méég itt?
2012. jún. 24. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tudták hova vinni, és ott hagyták:D..
2012. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A reptér mellett van egy repülőtörténeti park és ott áll egy régi Malév festésű gép. Nem lehet, hogy azt látod? :D
2012. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Új festésű Boeing!
2012. jún. 25. 09:55
 4/13 A kérdező kommentje:
És nem a parkba, hanem az egyik hangár előtt, meg amikor utoljára arra jártam, akkor valami kis narancssárga gép is ott állt, de az se akkor parkolt oda...
2012. jún. 25. 10:07
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

"utoljára arra jártam"

Tehát többet már nem fogsz arra járni?

2012. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Látom nem érted...
2012. jún. 25. 20:37
 7/13 anonim ***** válasza:

A Malév tulajdonában van még 2 gép.

Egy CRJ kisgép ami azt hiszem az egyik hangárban porosodik, így azt vélhetően nem láthattad.


Amit láthattál az egy Boeing 767-es ami egy nagygép, ezzel jártak Amerikába.

Ez a Malév tulajdona, évek óta ott porosodik, jövőbéli sorsa ismeretlen.


Jó lenne, ha egyszer betolnák az emlékparkba.

2012. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A CRJ az nem a MALÉV Express? Amin ilyen zöld csík van?

Amúgy az a Boeing nem véletlenül HA-LHB? Mert most találtam róla egy cikket, hogy a forg.ból kivont HA-LHB-nek koccant neki egy vontatójármű.

OFF

Van a 2 említett repülőről képeslapom. Meg HA-LOB-ról. :D

ON

2012. jún. 27. 00:40
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt nem "Látom nem érted...", hanem "Látom, nem érted...", másrészt Te nem érted. Az "amikor utoljára arra jártam" helyett így kellett volna írnod: amikor legutóbb arra jártam. De ez már nagyon off, úgyhogy be is kussoltam.
2012. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A hangárba ugye na ezt én se tudom :) de kiváncsi vagyok rá hallotam már ojat is hogy a malév meg a lízibg cég vitatkoztak hogy kifizette e volna a malév ezt a gépet de hallotam olyat is hogy technikai okok miatt nem ment vissza na szóval enyit tudok
2012. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!