Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sok 20 ezer forint csak rezsire?

Sok 20 ezer forint csak rezsire?

Figyelt kérdés

Nagymamámnak van egy nyaralója a Balaton parton. Megkérdeztem, hogy lemehetnék-e egy hétre a haverokkal. Persze ő azonnal megengedte, megegyeztünk, hogy csak a rezsire kér pénzt tőlünk (villany, víz stb.)

Kb. 7-en megyünk egy hétre.

Most közölte, hogy akkor 20 ezret kér, én sokallom!!

Szerintetek is reális ár ez????


2009. júl. 7. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Hányan mentek? Mert ha 10-en akkor nem sok ha 4-en akkor sok.
2009. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ha jól számolom az 2857 Ft/ fő/ hét. Máshol egy napot sem tölthetsz el ennyiért. Oké, hogy a nagymamád, de az ő háza és fizetnie kell utána. Szerintem ez nem sok egy hétre, hisz heten mentek. Mindenkitől beszeded a pénzt és le is van tudva.
2009. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

7-en leszünk...

Tudom, hogy máshol ez egy napra lenne elég, ha lebontjuk 1 főre.

De 1 hét alatt 20 ezer forint elmegy rezsire???

2009. júl. 7. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Hm...nem tudom mi van a nyaralóban, mert kábel tv gondolom nincs, és valószínű fűteni se fogtok, meg olyan sok elektromos készülék sem lesz bekapcsolva (2tv, 2számítógép, dvd, hifi torony ilyesmi), szóval ha az áramot és a vizet nézem talán kicsit sok, de 7 ember az 7 ember. És ha mind fiúk vagytok...én lehet hogy oda se adnám a kéglit, mert lepusztul. Fizessétek ki a nagyit, és örüljetek hogy van hová menni
2009. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Bizony, bizony, egy hét alatt el tud menni rezsire 20 000 forint. Ami áramot hét ember fogyaszt, amíg mindenki fürdik, valamin főzni is fogtok, ha hidegre fordulna az idő, fűteni is kell...

Én azt mondom, hogy a nagymamád egy nagyon méltányos árat mondott, máshol ötször-hatszor ennyit fizetnétek egy apartmanért (leginkább az adók és járulékok miatt). Ne légy hálátlan!

2009. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
nem olyan sok az.. ha összeadjátok akkor tényleg nem.:)
2009. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na sajnáld már a saját nagyanyadtól azt a nyomorult 20.000-et!
2009. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát soknak nem sok, ha elosztod fejenként, más kérdés, hogy az én nagyanyámnak eszébe sem jutna az unokájától pénzt szedni valami használatáért.
2010. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!