Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 1 hetes balatoni nyaralásra...

1 hetes balatoni nyaralásra mennyi költőpénzt érdemes vinni?

Figyelt kérdés
Párommal és a szüleivel megyünk 1 hétre Hévízre de inkább a Balatonnál leszünk, a szállást nem mi fizetjük, nekünk csak költőpénzt kell vinnünk meg néha főzünk. Ti mennyi pénzt szoktatok vinni?
2012. jún. 25. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én most péntektől voltam vasárnapig. A szállodában kaptunk reggelit-vacsorát, így napközben csak üdítőt,jégkrémet, meg gyrost/hamburgert/lángost vettem.Igaz mi Siófokon voltunk, ott elég drágaság van, pl. gyros pitában 900Ft volt, 3dl-es Cappyt 450-ért vettem a parton. 1óra vízibicikli 2600Ft, esténként elmentünk a sétányra bulizni, pezsgőztünk ott 2800-4000 Ft-ig vannak a pezsgők, a többit annyira nem figyeltem. Óriáspizzát vettünk még 5000Ft-ért. Attól függ, ti mire szeretnétek küldeni. Én erre a 3 napra 45ezret vittem, abból hazahoztam egy 10-est.
2012. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tavaly 50 et szórtam el Fonyódón,igaz én fiatal vagyok,barátokkal voltam,szóval más volt a pénz költési helye:)

De szerintem egy 30-40 közötti összeg legyen nálatok.

2012. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is fiatal vagyok :D 21! legalábbis asszem még az vagyok :D A szálláson mi ellátást nem kapunk tehát többségben főzünk majd valamit, de lesz 1-2 étteremben kajálás, meg Keszthelyen akkor lesznek a bornapok tehát oda is megyünk meg majd kajálunk a parton, ilyesmikre gondoltam. Szóval akkor 40 minimum. Köszi szépen :)
2012. jún. 25. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!