Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton Sound Fesztiválon...

Balaton Sound Fesztiválon hova érdemes a kempingben helyet foglalni, hogy leginkább mentesüljünk a kosztól a hányástól a húgyszagtól etc?

Figyelt kérdés

van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

fesztiválon belül vannak prostik?

bent milyen árakra számítson az odalátogató tavaly mi mennyi volt kaja/üditő/pia



2012. jún. 27. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ételek általában 1000 forint felett kezdődnek (pl. egy szelet pizza minimum annyi és egy óriáspalacsinta is). Az italok is átlagosan 500 felett vannak, a koktélok 1000 felett. A kempingben sosem voltam, nem vagyok az a sátras típus, így erről nem tudok nyilatkozni. Szóval egy a lényeg, eszméletlen drága minden, de megéri! :) A prostikról sem tudok, lány vagyok, sose kerestem őket, és ők sem találtak meg engem.
2012. jún. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!