Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyugati pályaudvarról mennék...

Nyugati pályaudvarról mennék MA Szegedre, kerestem neten, de nem találtam semmit, hogy mik a megállóhelyei Nyugatitól-Szegedig?

Figyelt kérdés
Kérlek aki tud gyorsan egy linket,vagy ha tudja a megállóhelyeket írja le nekem!Előre is köszönöm.:)

2012. jún. 29. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Beírod, hogy Budapest-Szeged, kiadja a vonatokat, azokat pedig tudod részletezni a mellettük levő kis gombbal.

2012. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből, de ha Szegedre mész, ami a végállomás, akkor nem mindegy, hogy közben hol áll meg a vonat?

Egyébként itt van:

[link]

2012. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
zugló köki ferihegy cegléd sziti öö nyagykőrös kecsó félegyháza szatymaz szeged valahogyigy
2012. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért kérdeztem meg,mert kb egyel előtte kellett szólnom barátomnak,hogy kijöjjön elém.:)és ha felhív akkor tudjam mondani h hány megálló van még.:)
2012. júl. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!