Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményetek Hajdúszobosz...

Mi a véleményetek Hajdúszoboszlón az Aurum, Mátyás, Rudolf hotelekről?

Figyelt kérdés
Szeretnénk augusztus 20. felé pár napot ott tölteni, de például a Mátyás felárral egy árban lesz az akciós ajánlatú Aurummal (pedig az 1 csillaggal magasabb besorolású). Viszont Mátyás talán jobb szolgáltatásokat nyújt... Melyik kedvezőbb kis gyerekkel, medencék, étkezés, kinézet, szolgáltatások stb. Próbáltam olvasni róluk, de mivel még sosem jártam ott, így nehezebb elképzelni.

#Hajdúszoboszló Mátyás hotel #Aurum hotel #Rudolf hotel.
2012. jún. 30. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Én még csak a Békében voltam Hajdúszoboszlón, de itt mindhárom szállodáról van egy csomó vélemény:


[link]


[link]


[link]

2012. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat. Mint írtam már több véleményt elolvastam, de sajnos ettől még nem lettem okosabb, mert olyantól nem hallottam véleményt, aki együttesen hasonlítaná össze, hogy melyik lehet ideálisabb vagy mi hol jobb, illetve rosszabb.
2012. jún. 30. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyat szerintem nem fogsz találni, aki mindhárom szállodában járt volna....
2012. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt megértem nem valószínű, hogy mind a 3-ban megszállt valaki, de talán van olyan aki arrafelé lakik vagy jártasabb a helyi dolgokban.
2012. jún. 30. 11:47
 5/10 anonim válasza:
A mátyás nekem nem tetszett. Szerintem drága, ahhoz képest ahogy kinéz (voltam bent is). Az aurum exkluzívabb sokkal-sokkal szebb. Viszont ha gyerekkel mész jobb választás a mátyás. Gyermekközpontúbb. Viszont kettesbe csak is az aurum!
2012. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is pont a Mátyást néztük ki, 3 éves kisgyerekkel. Igaz, mi nem aug. közepén menénk, hanem aug. elején valamikor. Jó lenne, ha lenne valakinek személyes véleménye róla. Nekem az tetszik, hogy van gyerekmedence, játszószoba, játszótér. Rengeteg H.szoboszlói szállodában csak gyógyvízes medence van.
2012. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekünk babánk 8 hónapos, szóval ő még sokat nem ugrál, pláne egyedül. Azt láttam, hogy Aurumban semmi babamedence nincs, de belső építészete nagyon szép. Viszont a Mátyásban valóban van például gyerekrész, de a hotel nem olyan modern, nekem kicsit a régi szocreál stílust idézi a képek alapján. Lehet, valóban inkább a Mátyás mellett döntünk, aztán később egyszer megyünk gyerköc nélkül az Aurumba.
2012. jún. 30. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Azóta volt esetleg valaki a Mátyásban?
2013. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül voltunk. Maga a száellóda kicsit szoc-reál kinézetű, de az ellátás nagyon jó. Gyerek rész, kezelő rész, kaja szuper volt. 1 hetet voltunk, ennyi elég is volt.
2013. máj. 5. 17:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, hogy válaszoltál. :) Idén gondolkozunk rajta, hogy oda mennénk 4 éves gyerekkel pár napra. Az ára elég kedvező. A medencés rész milyen? Az ellátás félpanzió jó? Ha jól láttam a neten, van játszószoba és kinti medence is. A szobák tiszták? Köszi a választ előre is :)
2013. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!