Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Tavas barlangba mennyi időt...

A Tavas barlangba mennyi időt lehet tölteni? Milyen látványosságok vannak még?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Vasárnap indulok Tapolcára (nem egyedül..de ez mellékes)

2 napra, valahogy úgy terveztem, hogy hétfőn reggel átmegyek Keszthelyre,és onnan jövök, el..

Ami először is érdekelne, hogy mennyi időt lehet tölteni a Tavas barlangba?


A másik meg az, hogy milyen látványosságok vannak, Tapolcán,Keszthelyen?

Ahova eddig mennék: tavas barlangba,aztán megnéznénk az ilyen szobrokat, stb.. Szent György hegy, szerintetek oda elég 3 óra? 10:08-tól 12:51 ig. azért valamennyire be lehet járni nem?

Meg Balatonedericsnél az afrikai múzeum. Mást még nem tudok, ezért kérdezek.. :)

Lehet kicsit értetlenül írtam le, de azért remélem megértitek mit szeretnék.: )

Meg azt is leírhatnátok milyen Tapolca. ;)

Előre is köszi!


2012. júl. 1. 20:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy nincs autó, busszal vagyunk.
2012. júl. 1. 20:28
 2/3 hollófernyiges ***** válasza:

A barlang nem sok idő, talán húsz perc, sorbanállásokkal esetleg 40. Tapolcán meg lehet még nézni a malomtavat esetleg, amiről tudok.

A Szt. György hegyhez azért jó lenne valami közlekedés, gyalog legalább egy óra amíg odaérsz, aztán még fel is kéne mászni, kánikulában nem egy nagy szórakozás.

2012. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Sz. György hegyre megyünk busszal, nem konkrét oda megy de mellette áll meg egy 20 percre, vagy kicsit közelebb, onnan odatudunk sétálni, meg felmászni! :)

2012. júl. 2. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!