Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit kell vinni egy táborba?

Mit kell vinni egy táborba?

Figyelt kérdés
Táborba megyek egy hétre és nem tudom pontosan mit vegyek,vigyek rá.Köszönöm a segítséget.

2012. júl. 3. 11:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Én csak azt kérdezem,hogy kb. ki mit visz egy táborba?Lány vagyok.
2012. júl. 3. 11:18
 2/5 anonim válasza:
100%

Én amikor jártam akkor nyilván egy heti ruha. Kártya meg ilyen társas játékok. Attól függ hova mész, néha vittem tollas ütőt meg ilyesmiket. Anya mindig rakott nekem valami nasit. Csipsz gumicukor ilyesmik. Este amikor sztorizgattunk jól jött. :D

Gondolom kaját kaptok. És ha akarsz hazavinni valami kis emlék tárgyat a családnak akkor költőpénz, de azért abból nem kell túlzása esni.

Ja és ha mentek strandolni akkor oda is ugye fürdőruha, törölköző, naptej, papucs, ilyesmik.

Jó szórakozást!:)

2012. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Jaj és még azt elfelejtettem, hogy tisztálkodáshoz egy zuhanyzó papucs, szappan, tusfürdő, ahhoz is törcsi.
2012. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
milyen táborba mész?
2012. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
melyik táborba mész?
2012. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!