Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok Tolna megyéről? Elsősorban Bonyhádról és környékéről.

Figyelt kérdés
Vissza akarunk költözni oda. Nagyszüleim ott éltek de a második világháború után eljöttek. Most borsodiak vagyunk Miskolcon. Nézegettem már interneten és egyszer kétszer jártam is ott. nekem szépnek tűnik a város meg a környező vidék is.

2012. júl. 5. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép környék,sok a zöld,dimbes dombos.Szeretem.
2012. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mi 6 éve lakunk ott. Én nagyon szeretem! A legtöbb ember segítőkész és normális. A hely is nagyon szép. Nem nagy város, de sok mindent meglehet ott találni. Ami még nagyon meglepett ott, hogy egy éve iratkoztam át oda suliba (előtte máshová jártam, csak így alakult) és megszoktam a régi sulimban, hogy minden gyerek szemét, nagyképű, a tanárok sem annyira segítőkészek, és itt Bonyhádon... Csupa rendes gyerek, a tanárokat szinte imádni lehet...:D

Szóval én rosszat nem tudok mondani!:D

2012. aug. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 qqqq147 válasza:
Én az eddigi 13 évemet itt töltöttem illetve anyukám és a nagyszüleim is itt nőttek föl... ami biztos hogy ezerszer biztonságosabb mint miskolc és környéke :DD
2012. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak az a baj h a semmi közepén van és egy nagyvárosinak marha unalmas lehet :S
2012. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!