Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tarcali bányató mellett lehet...

Tarcali bányató mellett lehet sátorozni?

Figyelt kérdés
van olyan terep ahol fel lehet állítani egy sátrat? illetve engedélyezett?

2012. júl. 7. 10:23
 1/1 Kiss Józsika válasza:

A múlt héten voltunk kinn 3 sátrat állítottunk fel, úgyhogy igen a válaszom az állítással kapcsolatos kérdésedre. A másik pedig az, hogy kijöttek a rendőrök és annyit mondtak, hogy omlásveszély van bla bla bla és csak saját felelősségre lehetünk kinn és fürödhetünk a tóban. De azt mondták, hogy tényleg elég veszélyes az omlás miatt és jól gondoljuk át, hogy kinn maradunk-e. Amúgy egyik sziklára ki van írva, hogy tilos, de gondolom az nem egy rendelet féleség lehet... :D Az omlásra visszatérve, ha nagy vihar van, akkor tényleg veszélyes lehet, de amúgy szoktunk kijárni még egy átkozott szikla sem esett ránk, se a környezetünkre.

A másik pedig mostanában egyre többen járnak ki és nagyon sok szemetet hagynak maguk után, elég gáz lett a tó környezete szaros pelenka stb... Ezek a mocskos cigányok nem takarítanak maguk után, pedig ez a hely is csak addig érték, míg tiszta és szép marad. Úgyhogy ha mentek feltétlen szedjetek össze minden szemetet magatok után, ezt szigorúan büntetik is amúgy...

Még egy harmadik dolog amire felhívnám a figyelmeteket, hogy annyi szúnyog van este ott, hogy meglehet dögleni tőlük. Engem egyszerre 3-4 is megcsípett. Hazajöttem elkezdtem számolni a szúnyogcsípéseket és 40-nél meguntam a számolást... A sátorba is bementek valahogy és a füst semmit nem használt.

Jó sátorozást!

2012. júl. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!