Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten olcsó szállás pár...

Budapesten olcsó szállás pár napra? (2-4 nap)

Figyelt kérdés
Költözködés idejére kellene egy néninek szállás, de csak olcsó, olyan napi 500 max 1000 forintért. Nem találok ilyen olcsó szállásokat sajnos, van valakinek valami tapasztalata, ötlete? :-/
2012. júl. 11. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért sehol sem fogsz találni, bocsi...:( Még a kollégiumokban is elkérnek 2-3000 Ft-ot egy éjszakáért, az meg még csak nem is egy néninek való.
2012. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy ennyiért emberhez méltó helyet találtok.


Hozzátenném, hogy egy idős embernek vannak bizonyos igényei, amelyek a fiataloknál még nem tényezők. Ezeket egy kollégiumban nehéz lenne figyelembe venni.

2012. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azért hittem, hogy Budapesten is találok ilyen olcsó szállást, mert még tavaly Bécsben én napi 500-ért szálltam volna meg (csak később le kellett mondanom az utat). Na mindegy, köszi a válaszokat!
2012. júl. 12. 06:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy valami eldugott, alig ismert helyen itt is kaphatsz ennyiért, de ez is alig valószínű. Azon viszont ledöbbentem, hogy Bécsben ennyiért találtál, esetleg meg tudnád írni hogy hol, nagyon érdekelne!
2012. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fú, már nem emlékszem. Volt egy koncert, amire úgy volt, hogy kimegyek, megterveztem az egész utat, vonatjegy, szállás, minden, de aztán mégsem tudtam elmenni. Sajnos nem emlékszem a szállóra. De a napi díjban benne volt a reggeli is, ennyire emlékszem és hogy a koncerthez a legközelebbi szállást kerestem meg. :-/
2012. júl. 13. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!