Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonlellén hol lehet...

Balatonlellén hol lehet horgászni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
a mólón
2012. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Á, a mólón nem lehet.

Most mondta valaki, hogy talán próbáld meg a vízben...

2012. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A kőgátnál,a Hotel Lelle mögött a strandnál.Ott én már fogtam kárászt,pontyot.Nagyon jó hely!
2012. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyaralni megyünk Lellére(még nem voltunk)és érdekelt,hogy hol van ott horgászati lehetőség.Gondolom a Napfény strandon nem lehet,ezért érdekelt,de úgy látom valakit nagyon megihletett a kérdésem,hogy ebből is viccet csináljon.

Második válaszolónak pedig köszönöm a válaszát

2012. júl. 13. 17:55
 5/6 anonim válasza:
Szívesen,én kétszer is voltam,de így pontosan nem tudom,hogy melyik név szerint a Napfény strand,én a Hotel Lellében voltam,és közvetlen mögötte ott az a strand,ahol van egy kőgát,és szerintem látni fogjátok,hogy ott lesznek a horgászok,általában mindig ül ott valaki,még éjszaka is,akkor is lehet pecázni.Napijegyet nem tudom hol lehet váltani,mert nekünk abban az évben országos engedélyünk volt,de biztos valamelyik ottani horgászboltban kiváltható.Jó nyaralást!
2012. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a szomszéd városban lakom (boglár) és mondom neked, hogy a mólón lehet a lehet a legjobban. Nem véletlenül van ott rengeteg horgász mindig. A napfény strand tele van emberekkel, ott hogy horgászna?
2012. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!