Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi ez a hatalmas Balaton...

Mi ez a hatalmas Balaton mánia? Csak én lógok ki a sorból?

Figyelt kérdés
Minden tvcsatorna reggeli műsora onnan közvetít, de a képek alapján engem még mindig nem nyűgöz le, 10 éve voltam ott először és utoljára, két hétig, arany-és ezüstparton, szóval nem is a legagyibb részeken, de egyáltalán nem is értem mire ez a nagy MAGYAR TENGER mánia. Oké, nem utálom, s az sem zavar, ha mások szeretik, csak elég fura, hogy bennem semmiféle jó vagy rossz emlék nem él, egyszerűen hidegen hagy. Balaton Sound akkoriban még nem volt, most meg már kinőttem belőle. Mi mindig a Tiszánál voltunk, s nekem most is az tetszik jobban. Ti is odáig vagytok a tóért, vagy ti is közönyösek vagytok?
2012. júl. 13. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
akkor azért mert a tiszát szereted jobban. én is a tisza mellett nöttem fel, de nekem az állovizek jobban tetszenek, szoval én is eléggé szeretem a balatont. voltam ott iden is nyaralni, tettem fel kepeket rola és a kulfoldi ismeroseim ott ámultak hogy mekkora hatalmas to, és tetszett nekik képröl. szoval szerintem a balaton JO :D
2012. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

Én múlthéten voltam, de nem a déli sekélyes béna parton, hanem északon Balatonfüreden, és nem először. Ahogy befordultunk a strand utcájába, csajom egyből ahhhh... nézek rá, hogy mi van, én a forgalmat figyeltem, észre sem vettem hogy a lejtős út végén ott a Balaton a maga kék vizével, brutálisan jó panoráma kép volt. Én is elolvadtam a látványtól. Szerintem neked is le kéne ugrani a Balcsihoz, a tv-ről meg szokjál le! Az nem adja vissza a valóságot.

Mellesleg én a Duna partján élek, de amikor láttam a Tiszát... hát rohadtul meglepődtem, hogy az csak ilyen kicsi?

2012. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg vannak jó helyek azért Balatonon, és ha valakinek nem telik külföldre, akkor ott nagyon jól érezheti magát. Azért én továbbra is tenger ill. óceán párti maradok:D
2012. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

NINCSEN BALATON MÁNIA !!


Kényszer van, mert már sajnos sokaknak nem telik a külföldi nyaralásra.

+ a TV csinál reklámot neki!


Amúgy most is mindent elárasztottak az árvaszúnyogok milliárdjai és köpni-nyelni sem lehet tőlük!


Akinek lehetősége van rá, az továbbra is a tengerhez megy...

2012. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
marhaság. én amerikábol mentem a balatonhoz nyaralni. többe kerult mintha a tengerhez mentem volna. na errölennyit
2012. júl. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem telik a Balatonra,

ezért járok az Adriára!!

2012. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem "menő" a Balaton. Egyik kollégám múlt héten volt Aligán és egyáltalán nem volt nagy nyüzsgés, a nagy meleg dacára.

Én szeretem a Balatont, szó se róla, de már jópárszor voltam. Jövőre, ha minden jól megy tengerpartra szeretnék menni. Már kétszer voltam Görögországban, és nekem nagyobb élmény volt, mint bármelyik hazai álló vagy folyóvíz partja. A vendéglátás színvonaláról már nem is beszélve. Meg lassan ugyanannyiba vagy még kevesebbe kerül egy külföldi nyaralás, mint egy belföldi.

2012. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nem mánia. A Balaton közel van, a vize nagyon kellemes, a homokos alja is, a strandok fűvel borítottak, a déli parton nyaralva csodálatos a panoráma. Én nagyon szeretem. Ettől függetlenül le szoktunk menni az Adriára is, ha tehetjük, de évente pár napot mindig eltöltünk a Balatonon is.

Ami pedig az árakat illeti: igen, lehet nyaralni mondjuk Sartiban is (pfff), vagy az Olympic beachen (inkább ne), ott spórolósan nyaralsz. De olyan is...

Vagy lehet menni Dél-Spanyolországba, Dél-Franciaországba, ahol már bele kell nyúlnod a zsebedbe rendesen.

A tavakat én jobban szeretem, eddig a Bodeni-tó vitte a prímet. Rengeteg látnivaló, programlehetőség, akkor is, ha éppen nincs strandidő.

2012. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én például egyáltalán nem szeretem a Balatont. Koszos a víz és egyszerűen undorodom az alján lépkedni. Tavakban egyszerűen képtelen vagyok fürdeni.

Inkább rendes strandokra szoktam járni. :)

2012. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegnap 14:27: én voltam anno / 2000 táján / Sartiban, kétszer is, és elmondhatom, hogy nagyon jól éreztük magunkat a barátnőmmel együtt. Lehet, hogy azóta változott a színvonal / mostanában voltál-e /.
2012. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!