Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a kedvenc településetek...

Melyik a kedvenc településetek a Balaton partján, az északi parton?

Figyelt kérdés
Akár indoklást is írhattok, meg kort is.

2012. júl. 19. 09:05
 1/7 Antimod ***** válasza:
Balatonfüred. Rendezett, központi, nagyon tetszik a "felső", kisvárosias része (templom környéke).
2012. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Balatonfüred. Nagyon jó hangulatú, gyönyörű város. De Csopakot és Almádit is szeretem.
2012. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kenese és Csopak
2012. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Füred
2012. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Füred. :)
2012. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Örvényes :) egy nagyon pici település,de mindennél többet jelent :)
2013. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebben gyakran jártam Almádi mellé, meg a várost is sűrűn látogattam, meg Fűzfő volt még sokáig a másik kedvencem, de aztán idővel meguntam őket. Almáditól nyugatabbra egyáltalán nem is érdekel az északi part, leszámítva talán Tihanyt. Számomra az északi part Fűzfőtől délre igazán érdekes főleg a magaspart és a körpanoráma miatt. Nemrég Kenesét is alaposan megismertem, de már inkább Akarattya vonz, sőt egyre jobban a déli part kapuja, Világos/Aliga érdekel, attól nyugatabbra viszont semmi.
2016. márc. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!