Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyaralás olcsón belföldön?...

Nyaralás olcsón belföldön? Hová mehetnénk?

Figyelt kérdés
Nyaralni mennék párommal,a dátum amikor jó lenne a szabink miatt az 16.-a és 23.-a között. Ebből nem feltétlenül használnánk ki az összes napot. Szóval elsősorban a Velencei tóra mennénk,és ott szeretnénk szállást találni kb. 4000 ft-ért. Vagy bárhol máshol is jó itt belföldön csak a szállásunk legyen meg napi 4000 ft-ból. És ehhez szeretném a segítségeteket kérni. Én nem igazán találok neten semmit. :/
2012. júl. 28. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Legolcsóbban a sátras kempingek.

Az aug 20 kiemelt időszak, ilyenkor akár duplájára nőhetnek az árak.

Itt csak találsz:

[link]

[link]


Még van időd, a lealkudtuk.hu-n is kidobnak olcsó utakat, ott mazsolázom én is.

2012. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Testvérem Siófokra megy 5 napra és 4 éjszakáért 12000Ft-t fizet. Az szerintem olcsó.
2012. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. És ahová megy tesód nyaralni Siófokra arról esetleg nincs egy link?
2012. júl. 28. 12:07
 4/5 anonim válasza:
Nem tudok semmit se mondani. Csak mondtam neki hogy mi apuval pestre megyünk és 2 éjszakáért 15500 Ft-t fogunk fizetni és ő ezt válaszolta. szallas.hu-n nézelődj. én 23.oldalon találtam egyszer nagyon jó szállást. sok idő, de megéri :)
2012. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,sokat segítettetek. :)
2012. júl. 28. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!