Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Wellness hotelt tudnátok...

Wellness hotelt tudnátok ajánlani belföldön, amelynek jó nagy a beltéri wellness részlege, sok egyéb szolgáltatás van, finom a kaja, és elfogadható az ára, bárhol lehet?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanok válaszát várom,akik már voltak is ott,amit ajánlanak.Köszönöm
2012. aug. 4. 07:03
 1/6 anonim válasza:
Nyáron miért benti medencét akarsz? Hotel Silver Hajdúszoboszló - 2 nagy kinti medence, bent 3 db meleg vizes medence+ wellnes részleg. Kaják szerintem irtózatosan finomak. 3 éve csak oda megyünk
2012. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert nem most szeretnénk menni, hanem majd ősszel,azért gondoltam a benti" medencékre,tehát ne legyen időjárásfüggő.

Köszönöm

2012. aug. 4. 08:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az alábbiakról vannak pozitív tapasztalataim:

Sopron, Hotel Fagus

Sümeg, Hotel Kapitány - ezt inkább gyerekeseknek, mert tele van kisgyerekkel, mi családdal voltunk

Hajdúszoboszló, Aqua Hotel Sol (direkt átjárás van a fürdőbe egy zárt folyosón keresztül)

Gárdony, Welness Hotel Nautis

Club Tihany - ez jött be a legkevésbé


Ezek mind 4 csillagosak, az ár ehhez igazodik, de mindegyiknél vannak akciók, főleg a főszezonon kívül

2012. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia !


Köszönöm szépen.

Megkérdezhetem A Tihanyival mi volt a gond ?

2012. aug. 6. 05:38
 5/6 kertomi75 válasza:
Szervusz, miért nem használod valameilyik nagy hazai online szálláskereső oldalt. Szerintem azoknál jobban úgy sem tudja senki sem összehasonlítani az éppne aktuális ajánlatokat. Plusz úgy is van mindegyiknél kommentelési lehetőség szóval úgy is leírják, hogy ha drága volt vagy romlott volt a kaja (mint ahogy már volt rá példa kenesén tavaly...). De hogy segítsek is és ne csak a levegőbe beszéljek idén tavasszal/kora nyáron mi itt voltunk és igen meg voltam elégedve mindennel (mondjuk az asszony nem az a kifejezett túrázós szóval ő ki sem mozdult a szállóból) [link] mert ugye mi értelem lenne wellnesshotelből kimenni a hegyekbe...
2012. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia !


Köszönöm válaszod,még keresgélek nagyon úgy látom előre sem érdemes menni időben,mert jó áron akció bárhol felbukkanhat,a foglalások arányában...

Van valakinek tapasztalata a Guliver,vagy Nemaradjle stb,minden rendben volt ?

2012. aug. 8. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!