Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen Kehida Hotel, Termál...

Milyen Kehida Hotel, Termál és Élményfürdő?

Figyelt kérdés
Két kisgyermekkel utaznánk Kehidakustányba, szeretném tudni, kinek milyen tapasztalatai vannak a hotellal, termállal, környékkel kapcsolatban!
2009. júl. 20. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen osztálykirándulás alkalmával jártunk ott. (3 éve kb.) A fürdőrész igényes, jó, a többit nem tudom.
2009. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szuper!!! A hotelben még nem voltam, mert nagyon drága, de alig pár méterre a fürdőtől nagyon jó és olcsó szállásokat lehet találni. A fürdőben az a jó hogy tényleg van élményfürdő gyerekeknek, csomó féle masszíroztató, szauna, pezsgőfürdő...stb. Vőlegényem szülei épp most jöttek haza innen, mi utoljára decemberben voltunk, csak ajánlani tudom. Ha van még kérdésed, írjad csak!
2009. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Van üdülési csekkem, ezért arra gondoltunk, hogy idén nyáron - most az egyszer - kicsit drágább helyre fogunk menni. Nagyon örülök, hogy jó tapasztalatokat mondtatok!
2009. júl. 22. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!