Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten a Bródy Sándor u....

Budapesten a Bródy Sándor u. milyen a VIII. kerületben?

Figyelt kérdés
A Sirius teaházba mennénk. Jó környék az még?
2012. aug. 9. 23:42
 1/9 anonim válasza:
23%
Kissebségi telep, úgyhogy a pénztárcád és az értékeidet jól dugd el és 1 sörétest is hordj magadnál
2012. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
Kisebségi?? mondjuk ki nyugodtan! MOCSKOS MAGYAROK!! (itt már mi vagyunk a kisebbség)
2012. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
Áh a románok sírjanak... ők a kisebbség, csak a segélyért szaladnak..
2012. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nyugi, csomószor voltam ott, Kálvin tér felől közelítve semmi gond nincsen. :)
2012. aug. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
az bizony a jobb környékek közé tartozik a kerületben.. ;) palotanegyed
2012. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam az egyik keresztutcában, soha sem volt semmi gond. Szerintem nem rossz környék. A nagykörút túloldalától már kicsit neccesebb a szitu.
2012. aug. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Budapesten egyébként élnek kisebbségieken kívül mások is? Mert kb. naponta 2-3 ilyen kérdés van a város különböző pontjairól, de az első válasz rögtön mindig az, hogy sok kisebbségi, prolik stb... Már be lehetne állítani egy automatikus válaszadót az ilyen kérdésekre.
2012. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Antimod ***** válasza:
100%

"Mert kb. naponta 2-3 ilyen kérdés van a város különböző pontjairól, de az első válasz rögtön mindig az, hogy sok kisebbségi"


Azért, mert az olcsó(bba)n kapható albérletek, lakások környékéről kérdezősködnek. Azok pedig nem véletlenül kerülnek annyiba, amennyibe.

2012. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
At it válaszadók nagyrésze valószínűleg még csak képen látta a Bródy Sándor utcát. Nem rossz környék, de a Sirius egy sz... Volt egy másik teaház egy merőleges utcában nem messze onnan, illetve sok más lehetőség beülni teázni, kávézi.
2012. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!