Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonvilágos milyen hely?...

Balatonvilágos milyen hely? Boltok, strand, látnivalók?

Figyelt kérdés

Már lefoglaltam a szállást Balatonvilágosra, azért szinte ez az első megálló vonattal.

Viszont most értesültem, hogy kb 1200-an laknak ott. Így gondolom nem sok bolt lehet az is inkább Coop ami drága.

Látnivalókról nem sok mindent találtam.

Aki volt már ott, esetleg ott él milyennek találta/ja a helyet? A strand ingyen van, jó ott a víz, nem hínáros, vagy ilyesmik? Van lehetőség vízibicikli bérlésre?

Már kérdés nem jut eszembe, köszönöm előre a válaszokat!



2012. aug. 11. 00:49
 1/2 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok, hogy sajnos semmit sem tudok Balatonvilágosról.Mi is oda megyünk kikapcsolódni a párommal. Interneten pedig nem sok minden található a látnivalókról és egyéb dolgokról. :( Engem is érdekelne, hogy ha valaki lenne olyan szíves és írna pár sort erről a településről.
2012. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia kedves válaszoló!

Van webkaremájuk, nagyon jó, én már onnan néztem meg egy naplementét, valamint egy község fórumán olvastam, hogy csináltak homokos partot, bár azt mem tudom fizetős-e.

Találtam egy bolt listát ugyanezen a honlapon.

Mi 28-án megyünk, ti mikor?


Itt az oldal ahol találtam a kamerát, képeket és a többi infót:

[link]

2012. aug. 13. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!