Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen messze van egymástól...

Milyen messze van egymástól Budapesten a 10. és 11. kerület?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

2012. aug. 13. 16:41
 1/6 Antimod ***** válasza:

Pontos távolságot nem tudok mondani, de a 10. kerület kb. Pest szívében, a 11. pedig a Duna budai partján, dél felé található. Ajánlom figyelmedbe pl. ezt a térképet:


[link]

2012. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Budapest szívében a 1.,2.,5. kerületek vannak, nem pedig Kőbánya... Attól függ a két kerület melyik részétől nézzük a távolságot, a Rákóczi híd, Könyves Kálmán körút útvonalat autóval 10p alatt meg lehet tenni ha nincs nagy forgalom, tömegközlekedéssel kicsit több. De ha a két kerület távolabbi pontját nézzük, akkor 20-30p autóval, busszal 1 óra is lehet, mert többször át kell szállni.
2012. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, a térkép különösen hasznos volt!
2012. aug. 13. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Légvonalban a két kerület központja kb. 6-8 km-re vannak egymástól.
2012. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antimod ***** válasza:

"Szerintem Budapest szívében a 1.,2.,5. kerületek vannak, nem pedig Kőbánya..."


Igazad van, de Pest szívébent írtam! :)

2012. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy vesszük, Budapest szívében is Kőbánya van, ugyanis az itt található Csajkovszkij parkban van Budapest földrajzi középpontja.
2012. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!