Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenben tényleg jóindulatú...

Debrecenben tényleg jóindulatúak az emberek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 12:01
 1/4 anonim válasza:
Én Debrecenben élek már 5 éve, és sajnos nem mondanám ...:( nem különbbek, mint bármely más nagyvárisban élő emberek.. :(
2012. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és az igaz, hogy nem kedvelik a Budapestről odaköltözötteket?
2012. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem pont ugyanannyira kedvelik őket, mint ők a debrecenieket. :) Egyébként első válaszoló vagyok.

Embere válogatja, minden embernek más avéleménye, nekem pl. semmi bajom a pestiekkel, de bevallom a legtöbb ember előítéletes mert "nagyvárosiak". Nem értem meg ezt a nézetet, nem tehet arról az ember, ahol él, ahova született.

2012. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem meg, mert bár érettségi óta Budapesten élek - amúgy nem ott nőttem fel - , nagyon tetszik Debrecen, laknék ott, ha találnék állást. Többször is megszólítottak emberek az utcán, beszélgettek velem, de amint kiderült, hogy Budapestről utaztam oda, egyből méregetni kezdtek. Szerettem volna tudni, ez mennyire általános.
2012. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!