Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pest megyében vagy a közelében...

Pest megyében vagy a közelében hová érdmes elmenni motorral túrázni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Budapestre.

Ha meglesz a jogosítványom, azzal kezdek, hogy odamegyek motorral.

2012. aug. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves kérdező! :)

Véleményem szerint motoros túrá(k)hoz kíváló uticélok lehetnek: Dunakanyar, Börzsöny, Cserhát és a Mátra. Gyönyörű helyek...

Üdvözlettel, Bamina

2012. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Csak óvatosan menj Budapestre,ha nem tanultál ott vezetni akkor javaslom a láthatósági mellény viselését.

Annyira nem gáz Pesten vezetni csak sokkal jobban oda kell fizetni mert sok a bmw-vés,meg sok az olyan idióta aki azt hiszi hogy versenypályán van és ész és index nélkül előznek jobbról balról,aztán ha felmész az m3-sra ott meg úgy kell vezetni mint akit üldöznek ,mert mindenki szeret hátulról centizgetni ...

A lényeg hogy óvatosan és ha előre látod hogy valaki ki akar kanyarodni a főútra eléd akkor húzódj inkább balra mert elég sokan nem képesek felfogni hogy egy motoron nem abs fék van valaki meg észre sem vesz.Szal a lényeg csak óvatosan!

Kedves Második!

A te válaszodat is köszönöm!igen sok szép hely van a Dunakanyar környékén ,de Én azon kívül is keresek,mert már nagy részét bejártam és nagyon szép volt! :) Amolyan minden hétvégén csak a kilómétereket teszem a mocimba :)

2012. aug. 26. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!