Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mik vannak Tiszavasváriban,...

Mik vannak Tiszavasváriban, érdemes oda menni nyaralni?

Figyelt kérdés
És mit lehet ott csinálni?
2009. júl. 25. 22:19
 1/2 anonim válasza:

Szerintem semmit nem lehet ott csinálni. Én ott éltem elég sokáig. Legfeljebb strandolni lehet, de nem nagy szám egyáltalán az sem. Viszont a környéken meg lehet nézni jó pár dolgot. pl. Tiszadobon a kastélyt, és a labirintust, ugyanott a kastély kertben a holt Tiszát. Akkor Tiszalökön a Tiszához ki lehet menni. Nyíregyházán vadaspark, Sóstófürdő, és a park. Igazából ezeket tudnám ajánlani a környéken.

Mondjuk állítólag Vasváriban is van mostmár mozi, mióta felújjították a művelődési házat, és van egy jó kis cukrászda a központban, ott tényleg fincsi sütit és kávét lehet kapni, illetve a mozi mellett pedig egy-két jó klubb. Szerintem más nem nagyon van.

Melyen korosztály vagy, vagytok? Hány napra mennétek? Hol szállnátok meg? Mert szerintem ha nincsenek nagy igények, akkor el lehet lenni, bulizgatni társasággal.

2009. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha ott jártok,akkor feltétlenül nézzétek meg a csillagkaput!! :)


Na de a viccet félretéve tényleg nincs ott semmi látnivaló.

2010. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!