Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csepelen mi az a kézigránát...

Colt kérdése:

Csepelen mi az a kézigránát alakú épület, és pontosan hol található?

Figyelt kérdés
Ha kinézek az ablakból pontosan Csepelt látom (én a 11.ker-ben a szerémi úthoz közel lakom és pont csepelt látom) Van ott egy kézigránát alakú épület, tőle nem messze egy piros, szerintem vas szerkezet, háromszög alakú és az mellett nem messze egy csúnya kastély forma. Na azok mik? elnézést kérek ha valakit megbántok de tudatlanságomat hol máshol fitogtassam?

2012. szept. 9. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy képpel segítenél, lehet könnyebb lenne válaszolni.
2012. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a Szabadkikötő egyik raktárépülete az a "csúnya kastély"?
2012. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat most en is ezen gondolkozom hogy melyik epuletre gondolhatsz, en ott laktam 26 evig, de nekem nem ugrik be ilyen...
2012. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Víztisztító esetleg? ( [link] Ott van valami piros is mellette. (Nem tudom mi az, csak azt tudom, mire hasonlít a két gömb között, ha a HÉVvel megyünk el mellette, de azt inkább hanyagoljuk...:D Nem tartozik a tárgyhoz)
2012. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én ott lakokmár több mint 10 éve de ilyet még nem láttam. szerintem ez a "kézigránát" a gyártelep területén van vhol
2012. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!