Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mikor megy az az új alstom metró?

Bence555 kérdése:

Mikor megy az az új alstom metró?

Figyelt kérdés
MA utaztam a 2-es metró vonalán és nem járt az új metró pedig azt mondták már 7.-én pénteken elindult.Akkor most mikor fog járni?
2012. szept. 14. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Jár az új metró, de egyenlőre csak egy szerelvény van belőle üzembe helyezve, ezért kell némi mázli, hogy pont az jöjjön.
2012. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy mivel még csak egy szerelvény van, ami utasokat szállít, így elég kicsi a valószínűsége, hogy pont az jön. Ha jól tudom 47 perc a froduló idő, tehát max. ennyit kell rá várnod, ha minden áron akarsz vele utazni.
2012. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez így nem teljesen igaz. Nincs folyamatosan forgalomban. Az alstom nincsen külön kezelve, a többi szerelvényhez hasonlóan egy forgalmi számra adják ki. Amíg az a szám forgalomban van menetrend szerint, addig szaladgál az alstom is.

Azaz NEM igaz az a tévhit, hogy ha kimegy az ember végigvár maximum "egy kört" akkor tuti jön majd az alstom.

2012. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Én ma utaztam vele. Nem ízlett. Az orosz szerelvények ennyi idős korukban sokkal kellemesebbek voltak, mint ez.

Csúnya a külseje. Egyáltalán nem hasonlít arra, amire szavazni lehetett. Ugyanolyan zajos kívülről és belülről is. (A zaj egy része az alagút és az állomások adottsága, de ezzel együtt is.) Az ülések kényelmetlenek. Nem rám tervezték belátom, de nekem pl. hajlott a hátam (nem púpos!), a támla szöge olyan, úgy érzem, mintha előretolna. A tető alatti kapaszkodó nem ér el az ajtókig. Így van kb. 40-50 centi, ahol azt már, az ajtóknál lévőket még nem éri el mindenki.

2012. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is utaztam már vele, és sztem tök jó! Az tetszett benne, hogy teljesen simán megy, nem dobál annyit, mint a régi. És halkabb is jóval. A kapaszkodókból viszont tényleg kevés van, azzal sztem lesznek még gondok... Az ülések sem a legkényelmesebbek, (nem mintha a régiek azok lettek volna) de nyilván az ember nem utazik órákat egy metrón. A kinézet meg ízlés dolga, nekem bejön, passzol Budapest arculatához.
2012. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!