Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen látnivalókat, helyszíne...

Milyen látnivalókat, helyszíneket ajánlanátok Gödöllőn kirándulás szempontjából?

Figyelt kérdés
A kastély tervezett program. :)
2012. okt. 1. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A parkot is ajánlom, nagyon szép, gyönyörű régi fák, hangulatos. A kastély udvarát is érdemes megnézni, nemcsak belülről, hiszen az is szép. Ilyenkor ősszel biztos nagyon szépek a fák. Ha szereted/szeretitek a múzeumokat, akkor a Városi múzeumot is megnézheted. Van Méhészeti Gyűjteménytár, akit érdekel az ilyesmi, az oda is elmehet. Nagyjából ennyi látnivaló akad, szép város, de azért nincs olyan sok hely itt, a kastélyon kívül, ami olyan nagy szám lenne.
2012. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*öreg fák
2012. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az egyetem főépülete is szép, Máriabesnyő városrészben a Bazilikát érdemes megnézni, szintén a besnyői temetőben Teleki Pál sírja, Erzsébet parkban egy séta esetleg...még ezeket tenném hozzá az előttem szólóhoz.
2013. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!