Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » S. O. S! 2013-as máv menetrend...

S. O. S! 2013-as máv menetrend tervezete?

Figyelt kérdés

nagyon fontos lenne!

valaki tudna segíteni benne? hogy a jövő évi máv menetrend TERVEZETÉT hol lehet megtalálni? mert tavaly ilyenkor már a tervezet megtalálható volt de sajnos nem találom meg pedig nagyon fontos lenne. a 20 és 30a vonal kellene leginkább

köszönöm


2012. okt. 16. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Kár keresned mert nem fogsz találni...
2012. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írtam privátot!
2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írnál privátot, ha megkérlek?
2012. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zotya2388 válasza:
Nekem van egy tervezet,de az sem valami friss,mert hétről hétre változtatnak rajta. Sajnos,de e hónap közepén vagy végén már lehet majd a neten is látni és találni.
2012. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A MÁV oldalán még nem érhető el az új (végleges) menetrend, de a a DB adatbázisában már benne van a jövő évi magyar menetrend is. Ugyan nem lehet konkrét vonalak teljes menetrendjét letölteni, de útvonalakra rá lehet keresni, és kidobja a vonatokat. Csak be kell állítani egy december 9. vagy az utáni időpontot.
2012. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A link lemaradt: [link]
2012. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A DB adatbázis egy szeptemberi tervezeten alapul, nem tenném érte tűzbe a kezem...

De már van végleges menetrend, már nyomdában van.

2012. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A napokban felkerült a MÁV-START honlapjára.
2012. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!