Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Otthonhagytam a BKV bérletem...

Otthonhagytam a BKV bérletem Megbüntettek. Azt mondták, hogy ha beviszem akkor csak 2000 ft. De elég szerencsétlen vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet h tegnap 16 án este vettem egy bkv bérlette úgy adták oda h 17 től érvényes mert este már úgyse megyek sehova. Nade reggel ma otthonhagytam és ha beviszem akkor azt hiszik h ma délután vettem mert a dátum ugyanúgy 17 től van rajta hiába 16 án vettem :S Mit csináljak ?
2012. okt. 17. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd be, egy próbát megér.
2012. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beviheted, a BKK rendszere már számítógépes, (lehúzzák a kódot) így benn van a rendszerben, hogy mikor vetted.


A blokk nincs meg amúgy?

2012. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy "úgy adták oda", gondolom Te kérted úgy.

Az mindegy mikor vetted a lényeg az, hogy aznapra nincs érvényes bérleted.

2012. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Melyik nap büntettek meg? Ha 16-án, akkor baj van.

Ha 17-én, akkor nem gond, nem kell bizonyítani, hogy előtte vagy utána vetted. Egyszer velem is előfordult, hogy felszálltam a buszra, nem akartam lyukasztani, mert úgyis aznap akartam bérletet venni, csak hát oda el kell jutni... Jött az ellenőr, megbüntetett, utána megvettem a bérletet, bemutattam és csak a kezelési költséget kellett kifizetni.

2012. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!