Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Fiatalok, Siófok?

Fiatalok, Siófok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, siófokra tervezünk majd egy kis kiruccanást így az őszi szünetre...meg valószínűleg a nyaralást is bár az kicsit odébb van...mi a véleményetek a helyről? tudnátok ajánlani pár helyet ahová érdemes benézni? 4-en megyünk 2 pár...17-20 év köztiek vagyunk !
2012. okt. 24. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Siofok csodás hely...ilynekor is szuper de ami nyáron ott van epp esszel felfoghatatlan :) Minden nap Disco....imádom azt a helyet..engeteg disco van ott..Nekem a PALACE jott be legingabb na meg persze a COCA COLA BEATCH és rengeteg ott a coctail bár is ha kajálni szeretnetek a városkozpontben keressetek fel a Mustafa ettermet...a kajáuk egyszeruen csodás.es persze számos nevezetteseg is talalhato ott. pl.muzeum :) es kellemes kiruccsanást
2012. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 szerintem ezt a választ is még onnan hazaérkezve, beszívva írtad. :)
2012. okt. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fuu nem tudom hogy nyári szezonon kívül milyen lehet(akkor szerintem nem túl különleges)De nyáron egyszerűen rohadt jó..Tényleg minden egyes nap minden discoban teltház és hatalmas buli napközben napozás a parton..rengeteg étterem bár..nagyon jó.Nyáron sok ember van nagy a nyüzsgés amúgy nem egy nagy város mármint lakosságilag úgyhogy nem tudom h hideg időben amikor nincs a sok külföldi meg belföldi turista milyen lehet..De nyáron mindenképpen megéri!!! És ha bulizni akartok a palace-t semmiképpen ne hagyjátok ki(de az ugye csak nyáron van nyitva) A flört az ami mindig nyiva van és jó de így hogy nincs főszezon nem tudom hogy olyan jó bulik vannak e mint nyáron..De nyáron kihagyhatatlan!
2012. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!