Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Welness (vagy romantikus)...

Welness (vagy romantikus) hétvégére szeretnék menni a párommal. Lehetőleg minél olcsóbban. Mikor érdemes elkezdeni a keresgélést, és hol (internet, utazási iroda)?

Figyelt kérdés
Sajnos már három éve nem jutunk el nyaralni sehová sem,és ebből kezd elegem lenni,minden nyáron csak a szívem fáj,hogy szinte mindenkinek jut rá,csak nekünk nem.Arra gondoltam,hogy főszezonon kívül,mondjuk ősszel talán olcsóbbak az árak.Nem voltam még ilyenen sem soha,úgyhogy kérem ne támadjon le senki a hülye kérdésért.
2009. aug. 10. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak neked nem jut rá:(

Nem tudom milyen útra gondoltál, de a wellnessek elég drágák az év minden szakában. Pl gugliba beütöd, hogy akciós wellnes hétvége, biztos találsz valamit. Mi most voltunk a hétvégén a hegyekben, viszonylag olcsón megúsztuk, 2500 volt az éjszaka / fő kaját vittem + benzinköltség..

2009. aug. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A csak1nap.hu weboldalon nagyon-nagyon jó welnesshétvégék vannak, tök jó áron, 3-4 éjszakásak, félpanzióval, masszázzsal. Kb. 40-50 %-os árengedmény, az ország bármely részére. Azt javaslom, hogy még délelőtt keresd fel az oldalt, hogy vásárolhass. Tényleg volt már olyan, hogy 2 fő részére, 3 éjszaka 60eFt félpanzióval, ˝****-os szállodákban. Meghatározzák, hogy mely intervallumon belül mehetsz el. Holnap lesz egy augusztus 20-i üdülés! Szerintem találsz kedvedre valót. Minden nap más ajánlat van, tehát érdemes naponta ellátogatni az oldalra!
2009. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

ez 1 licitálós oldal,regisztrálsz és már licitálhatsz is,én már több utazást vettem itt,olcsóbb mint máshol és jók is vannak!

2009. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!