Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egerből szeretnék Gyulára...

Egerből szeretnék Gyulára utazni vonattal BP keleti érintésével de ezt nem értem az elvirán. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval. Ha úgy kérem a jegyet hogy Eger-Gyula akkor az 2100 forint és át kell szálni hatvanban , szolnokon, és békéscsabán.


De ha úgy kérem hogy Eger-Keleti-Gyula akkor már 2800 forint a jegy. Hogy van ez kéremszépen? Átverhetem úgy a rendszert hogy én az olcsóbb jegyet veszem és nem szállok le hatvannál hanem szépen berobogok a Keletibe? Vagy a Keleti elhagyása után szépen megbasz majd az ellenőr mert nekem ugye arra a vonatra csak Szolnoktól van jegyem.


Valaki segítene


am itt vannak :


1 : [link]


2 : [link]


a 14:50 es vonatok


2012. okt. 28. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb eljutás tényleg a hatvani vagy még rövidebb a vámosgyörki átszállás lenne. Mindenképpen kell érinteni a Keletit? Ilyen kacskaringós útra eleve úgy adják ki a jegyet, hogy mondjuk kérünk jegyet Egerből Gyulára, de mivel több útvonal is létezik, fel kell tüntetni, hogy mondjuk Hatvan - Szolnok - Békéscsaba állomásokon át. Nem adnak ilyen viszonylatra úgy jegyet, hogy nincs feltüntetve az útvonal, mert akkor hogyan is számolnák ki a jegy árát? A Keleti érintésével több mint 140 km-rel hosszabb az út, ezért kerül drágábba. Úgy gondolom, hogy az ellenőr teljesen jogosan megbüntethet, ha a Keletiig utazol azzal az Egerről Gyulára szól jeggyel, ami csak Hatvan - Szolnok - Békéscsaba útvonalon át érvényes.
2012. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vegyél egy jegyet eger-keleti vonalon, aztán meg a keletiben majd veszel egy keleti-békéscsaba vonalra, és innen meg busszal mész tovább


Ámbár én a helyedben egerből busszal mennék gyulára, mert van közvetlen járat

2012. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! én is busszal utaznék de az igazság az hogy:


-nem én utazom


-fontos hogy érintse a Keletit


de köszönöm a válaszokat :)

2012. okt. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!